Něco málo o nás

 

Náš výtvarný tým tvoří dva členové. Petr Marek a Tomáš Bíroš.

Od malička nás bavilo malování a vše co je s ním spojeno. Proto jsme i naše profesní životy zasvětili tomuto povolání a společnými silami se nyní snažíme vytvářet stále nová a lepši díla.

 

PaintSkillers Petr Marek

Petr Marek

Specializuje se na AIRBRUSH malbu pomocí jehož vytváří své díla na motorky, přilby, auta, kola, mobily a jiné produkty nebo materiály. Tuto činnost provozuje profesionálně již přes 20 let, takže v tomto oboru není žádným nováčkem. Specialista na přesnou a detailní malbu, linkování a renovování veteránů. Nejvyšší kvalita je samozřejmostí!

PaintSkillers Tomáš Bíroš

Tomáš Bíroš

Vystudoval střední školu uměleckých řemesel v Ostravě a uměleckou konzervatoř se zaměřením na kresbu, malbu a grafiku. Nyní žije ve Frýdku-Místku a společně s Petrem Markem pracuje na nových výtvarných projektech. Specializuje se na nástěnné malby (interiér a exteriér). Rád maluje obrazy nejen technikou airbrush, ale i klasickou malbou, akrylem nebo olejem.

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte a kontaktujte nás. Děláme malby a grafiku všeho druhu. Snažíme se jen o to, aby byla naše díla vždy jedinečná a kvalitní.
 

Záruka kvality

Při práci dbáme správných postupů a používáme pouze osvědčené barvy a nástroje nejvyšší kvality.

Díky tomu můžeme zaručit, že se naše malby neošoupou, nevyblednou a vydrží desítky let jako nové! Veškeré naše malby jsou i omyvatelné, takže není problém z nich vodou lehce setřít případný prach nebo špínu.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. V pořádku Další informace